AKTUALITY:


Dětské hřiště - prodej OÚ Štíhlice vyhlašuje prodej jednotlivých komponentů dětského hřiště u bytovek. Cena je od 100 Kč za kus. Své nabídky posílejte na emailovou adresu obec@stihlice.cz (do předmětu uveďte Aukce dětského hřiště) či osobně noste na obecní úřad v úředních hodinách, a to nejpozději do 2.10. do 18:30. Více informací na obec@stihlice.cz nebo 736642331.
Čipování popelnic
Ti kdo nemají očipovánu popelnici,ale mají koupenou platnou známku pro rok 2019, budou v dohledné době informováni o termínu druhého kola čipování. A ti kdo nemají zakoupenou roční známku na odvoz odpadů, si ji musí v nejbližší době dokoupit na úřadě za poměrnou cenu na zbývající měsíce roku 2019. Jinak nemohou být popelnice očipovány a nebude jim následně vyvážen odpad. Zde je informační leták Čipování nádob na odpady


Stavební pozemky v obci
Vzhledem k častým dotazům týkajících se pozemků v naší obci doporučujeme před zakoupením pozemku pro účely výstavby domu v obci Štíhlice prověřit, zda je tento pozemek vhodný k výstavbě a zda lze na daném pozemku realizovat váš záměr. Dále Vám doporučujeme, abyste si osobně zjistili občanskou vybavenost naší obce. Bohužel některé inzeráty obsahují nepravdivé informace. V obci Štíhlice je veřejný vodovod, na který je možné se po předchozí domluvě s OÚ Štíhlice napojit. Kanalizace v naší obci není. Případné dotazy posílejte e-mailem: obec@stihlice.cz


Internet v obci
Signál pro volání, jak jistě víte,se zatím ve Štíhlicích nelepší, ale máme zde nabídku na bezplatné připojení na Internetovou síť CETIN po kabelu, které je jinak zpoplatněno. Ke zrychlení internetu po kabelu došlo v prosinci 2018, tak má každý ve Štíhlicích možnost využít tohoto vysokorychlostního připojení (250mb/s). Pokud Vás nabídka zaujala, volejte na číslo 733 433 933 Lukáš Arslanalp.


Nové fotky na webu
Dala jsme do galerie nové fotky. Stále platí, že pokud byste někdo měl nějaké fotky z akcí, budu ráda, když je poskytnete ke zveřejnění, ať se podívají i ostatní. Třeba z dětského dne nemám zatím ani jednu.
Mometálně jsou přidány: čarodějnice,šipky a velikonoce 2015,lávka 2018 a nohejbalová utkání ve sportu.


Odstranění a o kleštění stromoví ČEZ:
Upozornění od ČEZ Distribuce,a.s. na odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ZDE


Štíhlice na facebooku
Založila jsem skupinu na facebooku se jménem Štíhlická drbna,tak kdo máte možnost doporučuji se přidat do této skupiny.


Pozemkové úpravy
V rámci zaměření katastru na komplexní pozemkovou úpravu obce se budou v okolí Štíhlic a Vyžlovky pohybovat lidé firmy Foltánek s.r.o.


Akce v okolí
Doporučuji kouknout na stránky www.zaprazi.eu kde najdete aktuální akce v okolních obcích.


Informace pro občany, kteří mají trvalé bydliště nahlášené na Obecním úřadě
Máte zde došlou poštu, doporučuji si jí na úřadě vyzvednout a činit takto i v budoucnu.


POSÍLENÍ SIGNÁLU - zatím ticho po pěšině:
24.2.2016 přišel Územní souhlas od Stavebního úřadu v Kostelci n.Č.l. na stavbu Základnové stanice veřejné komunikační sítě , od té doby nic a tak to vypadalo na slibný začátek.
Novinka ve sběru odpadů:
Z důvodu změn v zákonech, je obec povinna zajistit sběr bio-rostlinného odpadu. Bližší informace naleznete přímo na úřadě nebo zde v sekci Obec podnabídka .


Poplatky:
Splatnosti:

 • odpady-popelnice do 28.2.
 • odpady-kontejnery na Holáku do 31.8.
 • jednorázové odvozy odpadů kdykoliv během roku
 • psi do 31.3.

Poplatek ze psa je podle vyhlášky 100 Kč, od 3 měsíců stáří.

Bližší informace o sběru a shromažďování odpadů v obci najdete v sekci Obec podnabídka odpady v obci.

Veškeré poplatky lze zaplatit hotově přímo na úřadě a to v rámci úředních hodin nebo bezhotovostně bankovním převodem na účet 24429151/0100, zde pro identifikaci platby vepište zprávu pro příjemce: své jméno a účel.


Zasílání informací:
Místo rozhlasu máme ve Štíhlicích zaveden systém zasílání informací (varování, pozvánky na akce atp.) pomocí SMS zpráv. Pokud máte zájem o tyto informace, zašlete na email obec@stihlice.cz nebo a mobil p. účetní krátkou zprávu se jménem a telefonním číslem na který je chcete zasílat..
Evidence pálení ohňů:
Nejen o čarodějnicích byste měli hlásit pálení ohně, které se úplně jednoduše provede na stránkách Hasičského záchranného sboru ČR


 • Aktuality
 • Úřad
 • Zápisy OZ
 • Obec
 • Úřední deska
 • Finance
 • Akce
 • Fotogalerie
 • Zajímavosti
 • Historie
 • Spolky a firmy
 • LOŠBATES
 • Kontakty

  Obec Štíhlice
  Štíhlice č.p.5
  Kostelec nad Černými lesy
  28163
  Telefon :
  321677179
  email :
  obec(zav)stihlice.cz
  ID datové schránky :
  tuja9ba
  IČO :
  00639745
  Bankovní spojení :
  KB 24429151/0100
  Úřední hodiny :
  středa 18:00 - 20:00
  Starosta :
  mobil:
  737 642 331
  email:
  starosta(zav)stihlice.cz
  Místostarostka:
  mobil:
  728 701 602
  Účetní:
  mobil :
  723 552 756
  email:
  ucetni(zav)stihlice.cz

  Odkazy na úřady:
  MÚ Kostelec n.Č.l.
  MÚ Říčany
  Kontakt na polici ČR Kostelec n.Č.l.
  Copyright © 2015 stihlice. Všechna práva vyhrazena. PSPad webdesign sona.s©2015